Mūsu komanda piedalījās četros sporta veidos - boccia, galda teniss, peldēšana un vieglatlētika. Sportistu rezultāti liecina par kvalitatīvi aizvadītu sagatavošanās periodu.

Mājās atgriezāmies ar 17 godalgotām vietām, no tām 3 zelta, 6 sudraba un 9 bronzas medaļas!

Peldēšanas sacensības noslēdzās ar izciliem panākumiem:

Dima Ritikov - 1. vieta  - 25 metru peldējumā uz muguras ar rezultātu 0:29,04; un 1. vieta  - 25 metru peldējumā brīvajā stilā  ar rezultātu 0:28,51;Danila Chebotar - 2. vieta - 50 metru peldējumā uz muguras ar rezultātu 1:04,24;

Kā arī Danila, piedaloties goda peldējumā ar paralimpisko čempionu Arnošt Petraček sasniedza savu labāko rezultātu 25 metru  kraulā, atpaliekot tikai par 2 sekundēm no Čehijas paralimpiskās zvaigznes.

Galda tenisa vienspēlēs, sacensības noslēgušās ar šādiem rezultātiem:

Valters Voičis puišu konkurencē ieguva 2. vietu un 3. vietu kopvērtējumā. Ailina Mosko - otrā vieta meiteņu konkurencē.Un Darina Ivanova trešā vieta .

Ļoti labi sevi parādīja Диана Краукле, kura ar nelielu sacensību pieredzi, cīnījās visas dienas garumā, kopā nospēlējot astoņas 3 setu spēles.

Boccia. Šajā sporta veidā pārstāvēja divi komandas dalībnieki. Ļoti veiksmīgi startēja Katrīna Valte, kura no aizvadītajām trīs spēlēm uzvarēja divas, pie tam vienu no spēlēm ar īpaši iepriecinošu rezultātu 13:0.

Artūrs Morītis, kurš sāka spēlēt boccia tikai gatavojoties Emil Open sacensībām, uzvarēja vienu spēli no trim, cīnoties ar ļoti pieredzējušiem pretiniekiem.

Vieglatlētika:

No 14 valstīm vieglatlētikas sacensībās startēja 350 dalībnieki, no tiem mūsu sportisti sasniedza sekojošus rezultātus:

Aleksandrs Skuja - 3. vieta 50 m, 100m, skriešanas distancēs un raķetes mešanā. Artūrs Strads - 2. vieta  - 50 m un raķetes mešanā, 1. vieta 100m skrējienā.Tomass Jēkabsons - 3. vieta 200m, 400m. Linda Meijere - 3. vieta bumbiņas mešanā un 2. vieta šķēpa mešanā.

Apsveicam mūsu audzēkņus ar izcilajiem sasniegumiem!

Liela pateicība treneriem Sanda Erbsa, Ольга Абдулина, Rihards Šorendo atbalstītājiem un sponsoriem Latvijas Paralimpiskā komiteja, Mēness Aptieka un Aktīvo iedzīvotāju fonds par šo vienreizējo iespēju piedalīties starptautiskās jauniešu sacensībās!