Aizgājušajā nedēļā norisinājās kvalifikācijas turnīrs Latvijas ratiņkrēslu tenisa jauniešiem.

Likme bija augsta - jo tikai diviem labākajiem tika piešķirti granti dalībai ITF nometnē Nīderlandē. Savā starpā sacentās spēcīgākie jaunie spēlētāji: Ailina Mosko, Tomass Jēkabsons, Dāniels Ņikoforovs un Georgijs Savenkovs.

Rezultāti

Vienīgā meitene Ailina drosmīgi cīnījās ar turnīra uzvarētāju Dānielu. Pēc nospēlētas stundas, pirmajā setā viņa piekāpās tikai taibreikā. Atgriežoties pēc pārtraukuma, nogurums un veselības problēmas neļāva pilnvērtīgi turpināt šo spēli 4(2):5 2:4 un tika zaudēti arī nākamie divi mači.

Dāniels pārliecinoši uzvarēja Tomasu 4:0 4:0, bet ar grūtībām cīnījās pret Georgiju, izcīnot uzvaru otrā seta taibreikā un uzvarot maču 4:1 5:4(5).

Pirmais kvalifikācijas uzvarētājs tika noskaidrots, bet vēl atlika viena vieta dalībai vērtīgajā ITF nometnē. Par to, trīs setos un vairāk kā divu stundu garā mačā, cīnījās Tomass pret Georgiju. Finālā uzvaru guva Tomass ar rezultātu 4:2 2:4 4:2.

Priecājamies par uzvarētājiem un par centīgo konkurenci. Mēs lepni varam teikt, ka visi šie spēlētāji ir bijušie vai esošie biedrības BJPSA audzēkņi, kuri atraduši savu aizraušanos un tiecas uz mērķi. Turpinām darbu, lai uzlabotu viņu veselību, vingrumu un vairotu prieku!